• ساعت : ۰۶:۴۹
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ 
  • تعداد بازدید : 32
  • کد خبر : ۳۴۱۱
تبریک روز صنایع دستی
پیام شهردار لالجین و دبیر شهرجهانی سفال به مناسبت روز جهانی صنایع دستی


#در_شهر_من
 
🔰پیام شهردار لالجین و دبیر شهرجهانی سفال  به مناسبت روز جهانی صنایع دستی 
باسمه تعالی

صنایع‌دستی نمایانگر ذوق و هنر هر انسان و سرچشمه خلاقیت است که هنرمندان به واسطه آن اجسام سخت را به اثری زیبا تبدیل می‌نماید.
صنایع دستی و هنرهای سنتی از گذشته تا به امروز در وجود ایرانیان به ویژه مردم خونگرم خطه لالجین وجود داشته و هر روز با نبوغ و پرورش استعدادها، رنگ و بویی تازه به خود گرفته که به واسطه آن، لالجین به عنوان شهر جهانی سفال انتخاب شده است.
لالجین، با سابقه دیرینه خود و همچنین به واسطه وجود هنرمندان خوش ذوقی که مایه افتخار این دیار هستند، توانسته با بروز و ظهور هنر و اصالت خود در تمامی عرصه‌ها در کشور و جهان، پرآوازه و خوشنام باشد.
امروز صنایع‌دستی جدای از آنکه یکی از هنرهای سنتی محسوب می‌شود، نقش موثری در اشتغال‌زایی جوانان و خانواده‌ها داشته کمک شایانی به بهبود معشیت مردم به ویژه در مناطق روستایی و حتی در بین بانوان داشته که رونق این هنر با رونق بخش گردشگری ارتباط موثری دارد.
اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن روز جهانی صنایع دستی ، از تلاش‌ها و زحمات تمامی هنرمندان، فعالان و علاقه‌مندان به این حوزه که به هر نحو در زنده نگه داشتن هنرهای سنتی و اصیل کشور عزیزمان ایران، در تلاش هستند تشکر و قدردانی نموده و برای تمامی این عزیزان آرزوی موفقیت و پیشرفت روزافزون را دارم.
سیدرضا موسوی 
 شهردار لالجین و دبیرشهرجهانی سفال

#روابط_عمومی_شهرداری_و_شوراے _شهر_لالجین

📲صفحات رسمے شهرداری👈 #ایتا_روبیکا_تلگرام_اینستاگرام 
👇👇👇
@shahrdari_lalejin

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0