• ساعت : ۱۲:۵۴:۲۱
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ 
  • تعداد بازدید : 26
  • کد خبر : ۲۱۹۹
سید رضا موسوی بعنوان شهردار لالجین معرفی شد

🔸 مراسم آیین تکریم و معارفه شهردار لالجین باحضور مدیرکل دفتر امورشهری و شوراهای استانداری، فرماندار شهرستان بهار، امام جمعه لالجین ، و جمعی از مسئولین بخش لالجین در محل شهرداری برگزار شد.

🔸در این مراسم ابتدا قنبری فرماندار شهرستان بهار ضمن تبریک به مهندس موسوی و  تقدیر از زحمات مهندس محبی خاطر نشان کرد:شهر جهانی لالجین دارای شرایط ویژه ای میباشد و با توجه به جهانی شدن سفال این شهر و حضور گردشگران و میهمانان داخلی و خارجی ،نیاز به توجه خاصی به زیبایی و زیباسازی این شهر میباشد که مهندس محبی در طول خدمت خدمات ارزنده ای از خود در این شهر بجای گذاشتند و زحمات ایشان ستودنی است و امیداست مهندس موسوی نیز در خدمت به مردم این شهر همواره با تمام تلاش خود موفق باشند.
 
 🔸سپس امام جمعه لالجین گفت: در شهر جهانی لالجین علاوه بر  رفع نیازهای عمرانی نیاز است به بخش فرهنگی نیز توجه شود  و تمام معیارهای یک شهر جهانی با وفاق و همدلی همه مسئولین شکل میگیرد  با برنامه ریزی درست میتوان ضمن خدمت به مردم عزیز و پرتلاش این شهر، تمام انتظاراتی که از یک شهر جهانی را داریم ،به بهترین شکل ممکن محقق شود.

🔸حجت‌الاسلام والمسلمین محققی با انتقاد از مدیر ارشد استان و بی توجهی آنان به شهر لالجین گفت: ما می بینیم بعد از معرفی رای اعتماد مجلس به کابینه دولت ،رئیس جمهور اولین سفر خود را به استانهای خوزستان و سيستان وبلوچستان برای حل مشکلات مردمی انجام می دهند در حالی که از مرکز استان تا لالجین ۱۰دقیقه فاصله هست برای سفر به این شهرو مدیر ارشد استان قولی که دادند و در رسانه پخش شدو بنا شد شورای اداری را با حضور مدیران کل استان در لالجین برگزار کنند متأسفانه  تا حالا محقق نشده است.
 
🔸در ادامه مدیرکل دفتر امورشهری و شوراهای استانداری شوراهای اسلامی شهر لالجین را یکی از مهمترین شهرهای استان برشمرد و ابراز داشت: شهر لالجین مستحق ارائه بهترین خدمات میباشد و شهردار با همفکری و تعامل اعضای شورا و سایر مسئولین میتوانند علاوه بر خدمت به مردم شریف لالجین ، این شهر را در جایگاه جهانی بودن به سرحد خود برسانند.

🔸خانم ترابی از اعضای شورای اسلامی شهر در این جلسه با تقدیر از حضور مسؤلین در مراسم تودیع و معارفه و با اشاره به موقعیت لالجین به عنوان شهر جهانی سفال خواستارتوجه ویژه مسولین استانی به این شهر شد.

🔸در پایان سید رضا موسوی شهردار لالجین فساد ستیزی و خدمت به مردم را از اولویت های کاری خود خطاب نمود و  افزود : دو اصل مهم  فساد ستیزی و نیز خدمت بی منت به مردم شریف شهر لالجین در راس برنامه ها ی بنده و مجموعه شهر داری میباشد و امید است با تعامل و همکاری مسئولین و مردم بتوانیم  شاهدخدمات شایسته ای در این شهر باشیم. 

 🔸درپایان ازخدمات مهندس محبی شهردار سابق و مهندس مهرزاد سرپرست شهرداری تجلیل و حکم مهندس موسوی به عنوان شهردار لالجین اعطا شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0